Polish accounting (1.0.0-beta4) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: File
bn: ফাইল

en: None
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Logo
bn: লোগো

en: Month
bn: মাস
