Polish accounting (1.0.0-beta4) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: None
bo: མེད།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Month
bo: ཟླ་བ
