Polish accounting (1.0.0-beta4) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Item
eu: Elementua

en: File
eu: Fitxategi

en: None
eu: Bat ere ez

en: Number
eu: Zenbakia

en: Country
eu: Herria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Notes
eu: Oharrak

en: Add item
eu: Itema gehitu

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Month
eu: Hilabetea

en: Tools
eu: Tresnak

en: Document
eu: Dokumentua

en: Documents
eu: Dokumentuak
