Polish accounting (1.0.0-beta4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Default
is: Standard

en: Add item
is: Stovna valmyndarlið

en: Logo
is: Búmerki

en: Month
is: Mánaður
