Polish accounting (1.0.0-beta4) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Totals
he: סך הכל

en: Item
he: פריט

en: Cost
he: עלות

en: Quantity
he: כמות

en: File
he: קובץ

en: None
he: ללא

en: Number
he: מספר

en: Country
he: מדינה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Notes
he: הערות

en: Add item
he: הוספת שורה בתפריט

en: Logo
he: לוגו

en: Month
he: חודש

en: Amount
he: כמות

en: Tools
he: כלים

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: Unit
he: יחידה

en: Street address
he: כתובת

en: Due date
he: תאריך יעד

en: Document
he: מסמך

en: Documents
he: מסמכים

en: Revenue
he: הכנסה
