Polish accounting (1.0.0-beta4) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Item
hr: stavka

en: Currency
hr: Valuta

en: Cost
hr: Trošak

en: Quantity
hr: Količina

en: File
hr: Datoteka

en: None
hr: Nema

en: Number
hr: Broj

en: Country
hr: Država

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Notes
hr: Bilješke

en: Add item
hr: Dodaj stavku

en: Month
hr: Mjesec

en: Amount
hr: Iznos

en: Tools
hr: Alati

en: Street address
hr: Adresa
