Polish accounting (1.0.0-beta4) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Totals
is: Samtals

en: Item
is: Hlutur

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Cost
is: Kostnaður

en: Quantity
is: Magn

en: File
is: Skrá

en: None
is: Engin

en: Number
is: Númer

en: Country
is: Land

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Add item
is: Bæta við hluta

en: Logo
is: Táknmynd

en: Month
is: Mánuður

en: Amount
is: Upphæð

en: Tools
is: Tól

en: City
is: Borg

en: Postal code
is: Póstnúmer

en: Street address
is: Heimilisfang

en: Revenue
is: Tekjur
