Polish accounting (1.0.0-beta4) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Totals
kk: Нәтижелер

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Number
kk: Саны

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Add item
kk: Элемент қосу

en: Logo
kk: Логотип
