Polish accounting (1.0.0-beta4) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Totals
mr: एकूण

en: Currency
mr: चलन

en: Cost
mr: किंमत

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: File
mr: फाईल

en: None
mr: काहीच नाही

en: Number
mr: अंक

en: Country
mr: देश

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Month
mr: महिना

en: Income
mr: उत्पन्न

en: Tools
mr: साधने
