Polish accounting (1.0.0-beta4) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Quantity
nn: Mengd

en: File
nn: Fil

en: None
nn: Ingen

en: Country
nn: Land

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Notes
nn: Notat

en: Month
nn: Månad

en: City
nn: By
