Polish accounting (1.0.0-beta4) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Totals
ta: மொத்தம்

en: Item
ta: உருப்படி

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Cost
ta: விலை

en: Quantity
ta: அளவு

en: File
ta: கோப்பு

en: None
ta: இல்லை

en: Number
ta: எண்

en: Country
ta: நாடு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Add item
ta: உருப்பினைச் சேர்க்க

en: Logo
ta: இலட்சினை

en: Month
ta: மாதம்

en: Tools
ta: கருவிகள்
