Polish accounting (1.0.0-beta4) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Totals
te: మొత్తం

en: Item
te: అంశం

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Cost
te: ధర

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: File
te: ఫైల్

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Country
te: దేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Month
te: నెల

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: City
te: నగరం
