Polish accounting (1.0.0-beta4) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Item
th: รายการ

en: Quantity
th: จำนวน

en: File
th: ไฟล์

en: None
th: ไม่มี

en: Country
th: ประเทศ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Add item
th: เพิ่มเมนูย่อย

en: Logo
th: โลโก้

en: Month
th: เดือน

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: City
th: จังหวัด

en: Postal code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Unit
th: หน่วย

en: No.
th: ลำดับที่
