Poll (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (72 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: True
el: Αληθής

en: View
el: Προβολή

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: n/a
el: δ/υ

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Question
el: Ερώτηση

en: Active
el: Ενεργό

en: Page
el: Σελίδα

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Sticky at top of lists
el: Καρφιτσωμένο στην κορυφή στις λίστες

en: Poll duration
el: Διάρκεια ψηφοφορίας

en: Poll votes
el: Ψήφοι ψηφοφορίας

en: Vote
el: Ψήφος

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Desc
el: Φθί

en: Other
el: Άλλο

en: N
el: Β

en: Choices
el: Επιλογές

en: 1 vote | @count votes
el[0]: 1 ψήφος
el[1]: @count ψήφοι

en: Votes
el: Ψήφοι

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Choice
el: Επιλογή

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Poll settings
el: Επιλογές ψηφοφορίας

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
el: Επιτρέπει στον ιστοτόπο σας να διεξάγει ψηφοφορίες σε διάφορα θέματα με τη μορφή ερωτήσεων πολλαπλής επιλογής.

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Poll
el: Ψηφοφορία

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Total votes: @votes
el: Σύνολο ψήφων: @votes

en: Most recent poll
el: Πρόσφατες ψηφοφορίες

en: After this period, the poll will be closed automatically.
el: Μετά από αυτή την περίοδο, η ψηφοφορία θα κλείσει αυτόματα.

en: Polls
el: Ψηφοφορίες

en: Delete items
el: Διαγραφή αντικειμένων

en: Poll winner
el: Νικητής ψηφοφορίας

en: The winning poll answer.
el: Η απάντηση νικητής της δημοσκόπησης.

en: Poll winner votes
el: Ψήφοι νικητή δημοσκόπησης

en: The number of votes received by the winning poll answer.
el: Ο αριθμός ψήφων που έλαβε η απάντηση νικητής.

en: Poll winner percent
el: Ποσοστό νικητή δημοσκόπησης

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
el: Το ποσοστό των ψήφων που έλαβε η νικήτρια απάντηση της δημοσκόπησης.

en: Creating a poll
el: Δημιουργία μιας ψηφοφορίας

en: Viewing polls
el: Προβολή ψηφοφοριών

en: Your vote was cancelled.
el: Η ψήφος σας ακυρώθηκε.

en: Poll vote
el: Ψήφος δημοσκόπησης

en: The number of votes that have been cast on a poll.
el: Ο αριθμός ψήφων που έχουν δοθεί σε μια ψηφοφορία.

en: The length of time the poll is set to run.
el: Το χρονικό διάστημα για το οποίο μια ψηφοφορία θα είναι ανοικτή.

en: Asc
el: Αύξ

en: Language (fr, en, ...)
el: Γλώσσα (fr, en, ...)

en: Lists (Views)
el: Λίστες (Views)
