Poll (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (67 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: True
gl: Verdadeiro

en: View
gl: Ver

en: Teaser
gl: Resumo

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: n/a
gl: n/d

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Question
gl: Pregunta

en: Active
gl: Activo

en: Page
gl: Páxina

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: Poll duration
gl: Duración da enquisa

en: Poll votes
gl: Votos da enquisa

en: Vote
gl: Votar

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Other
gl: Outro

en: Choices
gl: Opcións

en: 1 vote | @count votes
gl[0]: 1 voto
gl[1]: %count votos

en: Votes
gl: Votos

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Choice
gl: Opción

en: Results
gl: Resultados

en: Poll settings
gl: Axustes da enquisa

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
gl: Permite que o seu sitio capture votos sobre diferentes temas en forma de preguntas de opción múltiple.

en: Apply
gl: Aplicar

en: Language code
gl: Código do idioma

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Poll
gl: Enquisa

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Total votes: @votes
gl: Total de votos: @votes

en: Most recent poll
gl: Enquisa máis recente

en: After this period, the poll will be closed automatically.
gl: Despois deste período, a enquisa péchase automaticamente.

en: Polls
gl: Enquisas

en: Poll winner
gl: Ganador de enquisa

en: The winning poll answer.
gl: A resposta ganadora da enquisa.

en: Poll winner votes
gl: Votos da opción ganadora da enquisa

en: The number of votes received by the winning poll answer.
gl: A cantidade de votos recibidos pola resposta ganadora da enquisa.

en: Poll winner percent
gl: Porcentaxe da opción ganadora da enquisa

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
gl: O porcentaxe de votos recibidos pola opción ganadora da enquisa.

en: Creating a poll
gl: Creando unha enquisa

en: Viewing polls
gl: Vendo enquisas

en: Your vote was cancelled.
gl: O seu voto fui cancelado.

en: Poll vote
gl: Voto en enquisa

en: The number of votes that have been cast on a poll.
gl: O número de votos que foron emitidos nunha enquisa.

en: The length of time the poll is set to run.
gl: A duración da enquisa.

en: Lists (Views)
gl: Listas (Vistas)
