Poll (2.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (59 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: View
km: មើល

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: n/a
km: គ្មាន

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Question
km: សំណួរ

en: Active
km: សកម្ម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Sticky at top of lists
km: ដាក់​នៅ​លើ​គេ​ក្នុង​បញ្ជី

en: Poll duration
km: ថិរវេលា​ស្ទង់មតិ

en: Poll votes
km: ការ​បោះ​ឆ្នោត​ស្ទង់​មតិ

en: Vote
km: ការបោះឆ្នោត​

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Choices
km: ជម្រើស

en: 1 vote | @count votes
km[0]: @count សំឡេង

en: Votes
km: ការ​បោះឆ្នោត​

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Choice
km: ជម្រើស

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Poll settings
km: ការ​កំណត់​ការ​ស្ទង់​មតិ

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​តំបន់​បណ្ដាញ​របស់​អ្នក ចាប់​យក​ការ​បោះឆ្នោត​នៅ​លើ​ប្រធាន​បទ​ផ្សេងៗ​គ្នា នៅ​ក្នុង​សំណុំ​បែបបទ​នៃ​សំណួរ​ពហុ​ជ្រើសរើស ។

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Poll
km: ការ​ស្ទង់​មតិ

en: Total votes: @votes
km: សំឡេង​ឆ្នោត​សរុប​ ៖ @votes

en: Most recent poll
km: ការ​ស្ទង់​មតិ​ថ្មីៗ

en: After this period, the poll will be closed automatically.
km: បន្ទាប់​ពី​រយៈពេល​នេះ ការ​ស្ទង់មតិ​នឹង​ត្រូវ​បាន​បិទ​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ ។

en: Polls
km: ការ​ស្ទង់​មតិ

en: Poll winner
km: អ្នក​ឈ្នះ​ការ​ស្ទង់​មតិ

en: The winning poll answer.
km: ចម្លើយ​នៃ​ការ​ស្ទង់​មតិ​ដែល​ឈ្នះ ។

en: Poll winner votes
km: សំឡេង​ឆ្នោត​អ្នក​ឈ្នះ​ការ​ស្ទង់​មតិ​

en: The number of votes received by the winning poll answer.
km: ចំនួន​សំឡេង​ឆ្នោត​ដែល​បាន​ទទួល​ដោយ​ចម្លើយ​នៃ​ការ​ស្ទង់​មតិ​ដែល​ឈ្នះ ។

en: Poll winner percent
km: ភាគ​រយ​នៃ​អ្នក​ឈ្នះ​ការ​ស្ទង់​មតិ

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
km: ភាគ​រយ​នៃ​សំឡេង​ឆ្នោត​ដែល​ទទួល​បាន​ដោយ​ចម្លើយ​នៃ​ការ​ស្ទង់​មតិ​ដែល​ឈ្នះ ។

en: Creating a poll
km: បង្កើត​ការ​ស្ទង់​មតិ

en: Viewing polls
km: មើល​ការ​ស្ទង់​មតិ

en: Your vote was cancelled.
km: ការ​បោះ​ឆ្នោត​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​បោះបង់ ។

en: Poll vote
km: ការ​បោះឆ្នោត​ស្ទង់មតិ

en: The number of votes that have been cast on a poll.
km: ចំនួន​សន្លឹក​ឆ្នោត​ដែល​ត្រូវ​បាន​បោះ​លើ​ការ​ស្ទង់មតិ ។

en: The length of time the poll is set to run.
km: ប្រវែង​រយៈពេល​ដែល​ការ​ស្ទង់មតិ​ត្រូវ​បាន​កំណត់​ឲ្យ​ដំណើរការ ។
