Poll (2.0.0-alpha3) - en to fy translation catalogue (11 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Delete
fy: Wiskje

en: Edit
fy: Bewurkje

en: View
fy: Besjen

en: User
fy: Brûker

en: Active
fy: Aktyf

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: Language code
fy: Taalkoade

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »
