Poll (2.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (68 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Development
sk: Vývoj

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Node ID
sk: ID uzla

en: True
sk: Pravda

en: View
sk: Zobraziť

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: n/a
sk: nie je

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Question
sk: Otázka

en: Active
sk: Aktívny

en: Page
sk: Strana

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: Poll duration
sk: Trvanie ankety

en: Poll votes
sk: Hlasy ankety

en: Vote
sk: Hlasovať

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Other
sk: Ostatné

en: Choices
sk: Odpovede

en: 1 vote | @count votes
sk[0]: @count hlas
sk[1]: @count hlasy
sk[2]: @count hlasov

en: Votes
sk: Hlasy

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Choice
sk: Možnosť

en: Results
sk: Výsledky

en: Poll settings
sk: Nastavenia ankety

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
sk: Môžete vytvoriť ankety vo forme otázok s niekoľkými možnosťami odpovede.

en: Apply
sk: Použiť

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Poll
sk: Anketa

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Total votes: @votes
sk: Celkový počet hlasov: @votes

en: Most recent poll
sk: Aktuálna anketa

en: After this period, the poll will be closed automatically.
sk: Po tejto dobe sa anketa automaticky uzavrie.

en: Polls
sk: Ankety

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Poll winner
sk: Víťaz ankety

en: The winning poll answer.
sk: Víťazná odpoveď ankety.

en: Poll winner votes
sk: Hlasy víťaza ankety

en: The number of votes received by the winning poll answer.
sk: Počet hlasov prijatých pre víťaznú odpoveď ankety.

en: Poll winner percent
sk: Percentá víťaza ankety

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
sk: Počet percent hlasov prijatých pre víťaznú odpoveď ankety.

en: Creating a poll
sk: Vytvárať ankety

en: Viewing polls
sk: Zobrazovať ankety

en: Your vote was cancelled.
sk: Váš hlas bol zrušený.

en: Poll vote
sk: Anketová odpoveď

en: The number of votes that have been cast on a poll.
sk: Počet hlasov, ktoré boli vyzbierané v tejto ankete.

en: The length of time the poll is set to run.
sk: Dĺžka trvania ankety.

en: Asc
sk: Vzostupne
