Poll (2.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Timestamp
da: Tidspunkt

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Sticky at top of lists
da: Klæbrig

en: Vote
da: Stem

en: Other
da: Anden

en: ‹ previous
da: « forrige

en: next ›
da: næste »

en: Language code
da: Sprogkode

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Total votes: @votes
da: Antal stemmer: @votes
