Poll (2.0.0-alpha4) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Development
am: ልማት

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: View
am: ትይታ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sticky at top of lists
am: የዝርዝሮች አናት ላይ የሚጣበቅ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
