Poll (2.0.0-alpha4) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Development
os: Райрæзт

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: View
os: Фенд
