Poll (2.0.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (36 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Development
kk: Дамыту

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: View
kk: Қарау

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: n/a
kk: жоқ

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Active
kk: Белсенді

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Poll duration
kk: Дауыс беру ұзақтығы

en: Vote
kk: Дауыс беру

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Other
kk: Басқа

en: 1 vote | @count votes
kk[0]: 1 дауыс

en: Votes
kk: Дауыстар

en: Choice
kk: Таңдау

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Poll settings
kk: Сауалнама параметрлері

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
kk: Сіздің сайтыңызға көпжауапты сұрақ формасындағы түрлі тақырыпта жауаптарды сақтау мүмкіндігін береді.

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Poll
kk: Дауыс беру

en: Total votes: @votes
kk: Берілген дауыс саны: @votes

en: Most recent poll
kk: Соңғы сауалдама/дауысы

en: After this period, the poll will be closed automatically.
kk: Дауыс беру бұл кезеңнен кейін автоматты түрде жабылады.

en: Polls
kk: Дауыс берулер
