Poll (from core) (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Yes
se: Jua

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Results
se: Ohcanbohtosat

en: About
se: Birra
