Poll (from core) (8.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (34 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: View
sl: Prikaži

en: n/a
sl: n/d

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Question
sl: Vprašanje

en: Active
sl: Aktiven

en: Page
sl: Stran

en: Poll duration
sl: Čas veljavnosti ankete

en: Poll votes
sl: Glasovi ankete

en: Vote
sl: 1 glas

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: 1 vote | @count votes
sl[0]: 1 glas
sl[1]: @count glasova
sl[2]: @count glasovi
sl[3]: @count glasov

en: Votes
sl: 1 glas

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Choice
sl: Možnost

en: Results
sl: Rezultati

en: Poll settings
sl: Nastavitve ankete

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
sl: Vašemu spletnemu mestu omogoča zajem glasov o različnih temah v obliki večizbirnih vprašanj.

en: Language code
sl: Koda jezika

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja

en: Poll
sl: Anketa

en: Most recent poll
sl: Novejše ankete

en: Polls
sl: Anketa
