Poll (from core) (8.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: View
ta: நோக்குக

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Unlimited
ta: வரையறையற்றது

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>

en: Poll
ta: வாக்கெடுப்பு
