Poll (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: View
mn: Харах

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Question
mn: Асуулт

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page
mn: Хуудас

en: Poll duration
mn: Санал асуулгын үргэлжлэх хугацаа

en: Vote
mn: Санал

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: N
mn: Х

en: Votes
mn: Саналууд

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Choice
mn: Сонголт

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
mn: Сэдвүүдийн тухай саналыг олон сонголттой асуумж байдлаар санал хураахыг зөвшөөрдөг.

en: Language code
mn: Хэлний код

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Poll
mn: Санал хураалт

en: Polls
mn: Санал асуулгууд
