Poll (8.x-1.4) - en to dz translation catalogue (30 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Question
dz: དྲི་བ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Poll duration
dz: འོ་ཤོག་བསྡུ་ལན་གྱི་དུས་ཡུན།

en: Vote
dz: གདམ་ཁ།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Choices
dz: གདམ་ཁ་ཚུ།

en: 1 vote | @count votes
dz[0]: གདམ་ཁ་ ༡
dz[1]: %count གི་གདམ་ཁ།

en: Votes
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
dz: སྣ་མང་གདམ་ཁའི་དྲི་བ་གི་རྣམ་པའི་ནང་ཡོད་པའི་  གནད་དོན་ཚུ་གི་ཐོག་ལུ་ གདམ་ཁ་འདི་ཚུ་  འཛིན་བཟུང་འབད་ནི་ལུ་  ཁྱོད་ཀྱི་ས་ཁོངས་འདི་ཆོགཔ་ཨིན།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: Poll
dz: འོས་ཤོག་བསྡུ་ལན།

en: Most recent poll
dz: འཕྲལ་གྱི་འོས་ཤོག་བསྡུ་ལན།

en: After this period, the poll will be closed automatically.
dz: དུས་ཡུན་དེ་གི་ཤུལ་ལས་  འོ་ཤོག་བསྡུ་ལན་འདི་རང་བཞིན་གྱིས་ཁ་བསྡམས་འགྱོཝ་ཨིན།

en: Polls
dz: འོས་ཤོག་བསྡུ་ལན་
