Poll (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: View
lv: Skatīt

en: n/a
lv: n/p

en: Created
lv: Izveidots

en: Question
lv: Jautājums

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page
lv: Lapa

en: Poll duration
lv: Aptaujas ilgums

en: Poll votes
lv: Aptaujas balsojumi

en: Vote
lv: Balsot

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Desc
lv: Dilst.

en: Other
lv: Citi

en: Choices
lv: Izvēles

en: 1 vote | @count votes
lv[0]: @count balss
lv[1]: @count balsis
lv[2]: @count balsis

en: Votes
lv: Balsis

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Choice
lv: Izvēle

en: Results
lv: Rezultāti

en: Poll settings
lv: Aptaujas iestatījumi

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
lv: Ļauj jūsu vietnei uzzināt balsojumu par dažādām tēmām vairāku izvēļu jautājumu formā.

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Language code
lv: Valodas kods

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Poll
lv: Aptauja

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Most recent poll
lv: Jaunākā aptauja

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
lv: Jūsu balsojums nav pieņemts, jo neesat izvēlējies nevienu atbildi.

en: Polls
lv: Aptauja

en: Poll winner
lv: Aptaujas uzvarētājs

en: Your vote was cancelled.
lv: Jūsu balsojums tika atcelts.

en: The number of votes that have been cast on a poll.
lv: Aptaujā iesniegto balsojumu skaits
