Poll private (1.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Active
ast: Activu

en: Other
ast: Otru

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
