Poll private (1.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Email
bn: ইমেইল

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
