Poll private (1.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Other
bo: གཞན

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས
