Poll private (1.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Email
cs: E-mail

en: Active
cs: Aktivní

en: Other
cs: Jiné

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Used
cs: Použito
