Poll private (1.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Active
eo: Aktiva

en: Other
eo: Alia

en: Save settings
eo: Konservu agordojn
