Poll private (1.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Email
et: E-kiri

en: Active
et: Aktiivne

en: Other
et: Muu

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Token
et: Tekstiasendaja
