Poll private (1.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Email
eu: Eposta

en: Active
eu: Aktiboa

en: Other
eu: Bestea

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak
