Poll private (1.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Email
he: דוא"ל

en: Active
he: פעיל

en: Other
he: אחר

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Token
he: אסימון

en: Used
he: בשימוש
