Poll private (1.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Email
hi: ईमेल

en: Active
hi: सक्रिय

en: Other
hi: अन्य

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें
