Poll private (1.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Email
is: Netfang

en: Active
is: Virkt

en: Save settings
is: Vista stillingar
