Poll private (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Email
it: E-mail

en: Active
it: Attivo

en: Other
it: Altro

en: Save settings
it: Salva le impostazioni
