Poll private (1.0.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Active
ka: აქტიური

en: Other
ka: სხვა

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
