Poll private (1.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Email
lv: E-pasts

en: Active
lv: Aktīvs

en: Other
lv: Citi

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Token
lv: Marķieris
