Poll private (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Other
my: အခြား

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
