Poll private (1.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Email
ne: ईमेल

en: Active
ne: सक्रिय

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
