Poll private (1.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Active
oc: Actiu

en: Other
oc: Autre

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Token
oc: Geton (token)
