Poll private (1.0.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Active
fa: فعال

en: Other
fa: ساير

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Token
fa: توکن
