Poll private (1.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Active
sq: Aktiv

en: Other
sq: Tjetër

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
