Poool (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Statistics
az: Statistika

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Mode
az: Rejim

en: Role
az: Rollar

en: Hidden
az: Gizli

en: Debug
az: Debaq
