Poool (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Settings
be: Налады

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Roles
be: Ролі

en: Mode
be: Лад

en: Role
be: Роля

en: Hidden
be: Схаваць

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.
