Poool (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Settings
is: Setingar

en: Statistics
is: Hagtøl

en: Custom
is: Sergjørt

en: Visibility
is: Vísing

en: Roles
is: Leiklutir

en: Mode
is: Støða

en: Role
is: Leiklutur

en: Hidden
is: Krógvað
