Poool (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ
